خدمات آرتین

سبد گردانی و مدیریت ثروت

مراحل ارائه خدمات مدیریت ثروت آرتین

۱ - گفتگو و تکمیل پرسشنامه

طی گفتگو مابین مشتری و آرتین، و همچنین تکمیل پرسشنامه کسب اطلاعات مشتریان توسط سرمایه‌گذار، میزان ریسک‌پذیری، انتظارات و ترجیحات سرمایه‌گذاری مشتری (کاراکتر سرمایه‌گذاری مشتری) توسط آرتین شناسایی می‌گردد.

۲ - ارائه سبد پیشنهادی به شما

در ابتدا با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند تخصصی آرتین، سبدی از دارایی‌های مالی مختلف، به صورت کاملا شخصی‌سازی شده و دقیقا متناسب با کاراکتر سرمایه‌گذاری مشتری، پیشنهاد می‌گردد.این سبد پیشنهادی، توسط متخصصین آرتین، با توجه به تحلیل‌های بنیادی، تکنیکال، اخبار سیاسی-اقتصادی، شرایط فعلی و آتی بازار سرمایه و … به دقت بازبینی می‌گردد. در نهایت، سبد نهایی پیشنهادی آرتین، شامل ابزارهای مالی مختلف با سطوح ریسک مختلف (نظیر اوراق خزانه اسلامی، صندوق طلا و سکه، گواهی سکه یک روزه، سهام، اوراق مشتقه و …)، به صورت شخصی‌سازی شده برای هر مشتری، به ایشان پیشنهاد می‌گردد.

۳ - تعهد به مشتری

به مشتری تعهد داده می‌شود که ریسک سبد تشکیل شده برای مشتری، به خوبی مدیریت شده و بهترین بازدهی ممکن در سطح ریسک مورد نظر، برای او کسب شود.

۴ - انعقاد قرارداد

پس از توافق میان طرفین، با انعقاد قرارداد رسمی زیر نظر سازمان بورس اوراق بهادار، مدیریت ثروت برای مشتری آغاز می‌گردد.

۵ - نظارت کامل و مدیریت سبد مشتری

متخصصین آرتین، روی سبد اختصاصی مشتری، نظارت کامل و مستمر داشته و در بازه‌های زمانی مشخص، دارایی‌های موجود در سبد مشتری را مورد بازنگری قرار می‌دهند، به طوری که همیشه، مشتری، دارای بهترین سبد ممکن از لحاظ ریسک و بازده، دقیقا متناسب با کاراکتر سرمایه‌گذاری خود باشد.

۶ - ارائه گزارش کامل ماهانه

به صورت ماهانه، برای مشتری، گزارش کاملی از سبد اختصاصی او ارائه می‌شود. محتوای این گزارش عبارت است از: دارایی‌های فعلی مشتری در سبد اختصاصی، دلیل و منطق خرید و فروش دارایی‌های سبد اختصاصی، میزان سود و زیان کسب شده در آن بازه‌ی زمانی و مقایسه آن با سود و زیان شاخص، و پیش‌بینی از وضعیت آتی.علاوه بر آن، مشتری می‌تواند به صورت مداوم، با کارشناس مخصوص به خود در تیم آرتین، در ارتباط باشد.